2003

1996, 1997, 2002, 2003, 2004

2003

Postprzez Marta Bereza » Śr mar 04, 2009 5:38 pm

moje wspomnienia tu zamieszczona dotyczą tylko,a może powinnam napisać AŻ Kolonijki Zuchowej
Komendantką kolonijki była Monika Perło, z-ca Maciej Mytyk, programowcem Ola Zakrzewska, a oboźną Marta Bereza - czyli ja :) . Z zuchów z mojej nieistniejącej już niestety gromady "Dzielni indianie" pojechali: Magda Jakubowska, Ola Walczak (szóstkowa), Agnieszka Słupek, Iza Zbrzeźniak, Daniel Jakubowski, Wojtek ?, Monika Łada i ...? wszyscy oni mieli na tej kolonijce bieg biszkopta, który bardzo przeżyli i długo potem wspominali. Poza moimi zuchami były jeszcze zuchy z gromady "Sprytne misiaczki", ale niestety nazwisk ich nie pamiętam :oops: Na pewno był brat Oli - Jasiek Zakrzewski (był szóstkowym)
Tym razem jako marynarze przemierzaliśmy oceany, zwiedzaliśmy nowe, nieznane nam dotąd kraje. uciekaliśmy przed piratami, wykonywaliśmy zadanie przysyłane w butelkach i generalnie swietnie się bawiliśmy :!: :!: :!: no i szukaliśmy mumi, która oczywiście jak to znamy z filmów była owinięta bardzo szczelnie bandażami. trochę się jej przestraszyliśmy :shock: , ale udało sie nie uciec...
Pamietam też dzień wyjazdu na kolonijkę. Daniel Jakubowski bardzo płakał i nie chciał nigdzie jechać zostawiając mamę. troszkę dyplomacji jednak pomogło i udało się Daniela wsadzić do pociągu. jak się tylko usadowił dostał od Mateusza Filipczaka szczura (chodowlanego :D ) do opieki i już zapomniał o tym, ze nie chciał jechać, a przez cała kolonijke był jednym z najweselszych zuchów.
Marta Bereza
 
Posty: 89
Dołączył(a): Wt lut 03, 2009 9:06 am
Lokalizacja: Warszawa
Kim jesteś?: wędrownik
Twoja drużyna: 136 Krąg Instruktorski "Wieczny Płomień Marteen"
Twoja funkcja: członek komendy szczepu
Stopień harcerski: Ćwik / Samarytanka
Stopień instruktorski: pwd.

Powrót do Obozy nad Kubkiem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron