Glinik 1998 Obóz hufca.

Glinik 1998 Obóz hufca.

Postprzez Buchcia » Wt gru 16, 2008 7:18 pm

To był okres kiedy członkowie naszego Szczepu przejęli władzę w hufcu. Komendantem hufca był Paweł Chempiński "Chempik" a zastępcą Monika Buchert "Buchcia" (ja).
Obóz prawie 200 osobowy zrobiliśmy własnymi (tzn. Szczepu) siłami. Komendantem zgrupowania był "Chempik", zastępcą ja, kwatermistrzem Piotr Kołaciński czyli "Mietek" a kierowcą Tomek Boguszewski "Matek". Podobozów było siedem (niektóre bardzo duże), ale opiszę tylko te w których byli członkowie naszego Szczepu.

Kolonia zuchowa "Jaskiniowcy". Komendantka - Grażyna Lesicka, oboźna Patrycja (nazwiska nie pamiętam - koleżanka Grażyny) oraz Dorota Kielak. Uczestnicy: Ala Żmiejewska, Aneta Żmijewska, Ola Zakrzewska, Ania Żyfka Zagrodzińska, Agnieszka Żyfka Zagrodzińska, Kasia Filipczak, Bartek Brzuska, Adam Banaszczyk, Kamil Bzinkowski, Piotr Filipowicz, Chrystian Młynarek, Bartek Małachowski, Oskar Orzechowski, Marek Skłodowski, Michał Wypych - grunt to znaleźć listę uczestników :)

Podobóz harcerek "Dwór Białej Koronki": Komendantka - Monika Buchert "Buchcia", oboźna - Milena Silczuk. Uczestniczki: Ula Banaszczyk, Gośka Gajda, Lucyna Janecka (harcerka z Ochoty), Iza Kazimierczak, Kasia Komorowska, Kinga Lusińska, Monika Perło "Perełka", Ewa Żyfka Zagrodzińska oraz zastęp harcerek z 372 WDH z Ursusa (dwie z nich przeszły po obozie do naszej drużyny) Gośka Aniołkowska, Gośka Lesicka - to te dwie i Agnieszka Zarębska i Ala Kolbus.

Podobóz harcerzy "Kretowisko: Komendant - Paweł Kołaciński "Qla" oraz nie wiem który na jakiej funkcji Maciek Buchert "Zając" i Piotrek Kottowicz "Kotos". Uczestnicy: Kuba Banaszczyk "Banan", Kuba Brzuska, Mateusz Filipczak, Szymon Grabecki, Maciek Mytyk "Minimalny", Michał Skłodowski, Karol Walkiewicz

Po tym obozie stwierdziliśmy nigdy więcej obozów powyżej 80 osób i najlepiej obozy tylko Szczepu.
Buchcia
 
Posty: 228
Dołączył(a): Śr paź 08, 2008 6:50 am
Lokalizacja: Warszawa
Kim jesteś?: instruktor
Twoja drużyna: 136 Krąg Instruktorski "Wieczny Płomień Marteen"
Twoja funkcja: komendant szczepu
Stopień harcerski: H.O.
Stopień instruktorski: phm.

Re: Glinik 1998 Obóz hufca.

Postprzez Racol » So gru 20, 2008 6:07 pm

Buchcia napisał(a):oraz nie wiem który na jakiej funkcji Maciek Buchert "Zając" i Piotrek Kottowicz "Kotos"


Kotos był oboźnym! Pamietam - jakby to bylo wczoraj - codziennie budzil nas dzwiek walenia w patelnie !
A Zajaczek byl wtedy programowcem. =)
Zawsze bądź sobą, bo życie jest zbyt krótkie aby być kimś innym. =)

Link sponsorowany:www.zarzewie.pl
Racol
Administrator
 
Posty: 65
Dołączył(a): Wt paź 07, 2008 11:26 pm
Kim jesteś?: instruktor
Twoja drużyna: 136 Krąg Instruktorski "Wieczny Płomień Marteen"
Twoja funkcja: członek komendy szczepu
Stopień harcerski: H.O.
Stopień instruktorski: pwd.

Re: Glinik 1998 Obóz hufca.

Postprzez Buchcia » Pn gru 22, 2008 8:04 am

No popatrz a mój braciszek to nawet nie pamiętam czy to był ten obóz nie mówiąc już o funkcji, którą piastował.
Buchcia
 
Posty: 228
Dołączył(a): Śr paź 08, 2008 6:50 am
Lokalizacja: Warszawa
Kim jesteś?: instruktor
Twoja drużyna: 136 Krąg Instruktorski "Wieczny Płomień Marteen"
Twoja funkcja: komendant szczepu
Stopień harcerski: H.O.
Stopień instruktorski: phm.

Re: Glinik 1998 Obóz hufca.

Postprzez Racol » So sty 03, 2009 3:02 pm

Buchcia napisał(a):No popatrz a mój braciszek to nawet nie pamiętam czy to był ten obóz nie mówiąc już o funkcji, którą piastował.

Wiesz, ja doskonale pamietam kto mnie tak budzil... :P
Zawsze bądź sobą, bo życie jest zbyt krótkie aby być kimś innym. =)

Link sponsorowany:www.zarzewie.pl
Racol
Administrator
 
Posty: 65
Dołączył(a): Wt paź 07, 2008 11:26 pm
Kim jesteś?: instruktor
Twoja drużyna: 136 Krąg Instruktorski "Wieczny Płomień Marteen"
Twoja funkcja: członek komendy szczepu
Stopień harcerski: H.O.
Stopień instruktorski: pwd.


Powrót do Obóz w Gliniku 1998

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron